אודות אורלי ומושי

מושי 1

נולדתי בישראל בשנת 1948. לאחר שירותי הצבאי סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. המשכתי את לימודי לתואר MA ודוקטוראט באוניברסיטת ניו יורק (NYU) בתחום התקשורת והתמחיתי בסמנטיקה וספציפית, במטאפורות ודימויים לשוניים כמייצגי מציאות אנושית, חברתית ופוליטית.

נשוי בשנייה לבוניה שזה עתה פרשה מארבעים שנות שירות ככלכלית באל על ואב לשני בנים, אתי, בעל עסק לכתיבת תכנים שיווקיים וחזון להתפתח כסופר ואדם שסיים לימודיו האקדמיים ופוסע פסיעותיו הראשונות ככתב ועורך ספורט. מקור אושר עבורי הם נכדי המקסימים - מתן ואחותו אורי. דייר מרכזי בביתנו הוא האסופי "סם", לשעבר כלב נטוש מרחובות וכיום שווה זכויות במשפחתנו.

אני ספורטאי נלהב היודע כי שרירים דואבים מסייעים לי לחשיבה בהירה ומשוכנע שתהליכי שינוי וצמיחה אישיים, כמו הישגים ספורטיביים, לעד מונעים על ידי תשוקה, מחויבות והתמדה.

אני מאמין כי לכל אדם יש את הזכות והיכולת להתפתח, להשיג ולהגשים ואני רואה עצמי בר מזל שבחרתי במקצוע שמאפשר לי לסייע לחולמים להגשים את חזונם. באימון אני משלב את הגישה התוצאתית החותרת להשיג את התוצאה הרחוקה, הנכונה, והמספקת ביותר עבור המתאמן עם מערכת יחסים המבוססת על שותפות ומעוגנת בכבוד הדדי, שיתוף, פתיחות והכלה.

מאמן אישי ליחידים, למנהלים ולעסקים, ומתמחה באימון לפרישה. בעל הסמכה של מאמן בכיר מלשכת המאמנים ובעל תואר של מאמן מומחה Master Coach מהארגון הישראלי לקואוצ'ינג (איק"א). יזמתי, הקמתי וניהלתי את תחום הסופרוויז'ן וליווי מאמנים באיק"א ושימשתי כיו"ר קהילת המאמנים של הארגון. אני מחברו של הספר "סופרוויז'ן ב- Coaching" ובעליו של Target Coaching.

 

 

 
אורלי 1

נולדתי בישראל בשנת 1968. לאחר שירותי הצבאי פתחתי את העסק העצמאי הראשון שלי ובמקביל סיימתי תואר ראשון בניהול באוניברסיטת תל-אביב. בהמשך פניתי ללימודי תואר שני במנהל עסקים והתמחיתי בניהול משאבי אנוש ובשיווק ולאחרונה קבלתי את הדוקטורט שלי בפסיכולוגיה של האימון בנושא תודעת אושר, בארה"ב.

אני גרושה וחיה בזוגיות נפלאה עם איל שותפי לחיים ולעשייה המקצועית בעולם האושר ומגדלת בהנאה ושמחה גדולה את שלושת בני – רועי ועילי המשרתים ביחידות קרביות בצה"ל, ואת ליעד הצעיר העושה את צעדיו הראשונים בעולם הקולינארי, כשף. ילדיי הם ללא ספק המראה הטהורה ביותר שיכולתי לבקש לעצמי לדיוק מסע החיים, כל יום מחדש.

יצירתיות אינסופית וסקרנות הם הערכים המובילים אותי שנים רבות בחיי המקצועיים וכל משאבי מופנים להנגשת תודעת האושר לכמה שיותר אנשים. זוהי שליחות המעניקה לי בכל בוקר את הכוח להמשיך ולעשות טוב!

בעבודתי רבת השנים בחקר האושר, פיתוח כלים ושיטות, מצאתי שאושר הוא מושג ארצי ומעשי, הוא מצב תודעתי, וככזה הוא אינו תלוי בגורמים חיצוניים. תודעה זו אינה ניתנת לנו במתנה. היא איננה נחלתם של אנשים ש"נגעו באור", אלא מושגת בעבודה ובתרגול של 100 ימים בלבד. ברגע שנגענו באושר, תמיד נוכל לחזור אליו, כי הכרנו את טעמו, ניחוחו ידוע לנו, והמגע בו הוא בלתי נשכח.

את תודעת האושר המושתתת על חכמה עתיקת שנים ועל מחקרים חובקי עולם עכשוויים, אני מביאה עמי לאימונים אישיים, לאימונים זוגיים ולמחפשי זוגיות – בהם אני מתמחה. ובמקביל אני עוסקת בכתיבה מתמדת, בהכשרת מאמנים לאושר, בהעברת סדנאות בארץ ובחו"ל ובתהליכים פנים ארגוניים להנחלת אושר גם במקומות העבודה.

הנני מאמנת מומחית Master Coach, סופרוויזרית, מרצה מבוקשת, מנהלת אקדמית ומנחה של קורס האימון באניברסיטה הפתוחה בחוג לפסיכולוגיה וחינוך, מנהלת את קורסי ההתמחות בזוגיות באיק"א (האיגוד הישראלי לקואצ'ינג) שם אף שימשתי כסמנכ"ל ההדרכה והשיווק, מייסדת ובעלים של המותג My Blue Bird לתודעת אושר בחיים. ספרי הראשון שיצא לאור נקרא "מותר ואפשר להיות מאושר".

 

 

 

שנינו

 

אנחנו חברים קרובים, אוהבים עד מאד ומשלימים זה את זו. היצירתיות והזרימה של אורלי עם המתודיקה והמשימתיות של מושי. אנחנו חולקים חזון, ואתר זה הוא נדבך בו - לקדם יצירתה של קהילת מאמנים איכותיים הפועלים בשיתוף פעולה ולמידה מתמדת להגשמת ערכי מקצועיות, מצוינות ואחווה אנושית.